HİZMETLERİMİZ

SiberUzay Teknolojileri

Danışmanlık Hizmeti

weeNext Teknoloji, danışmanlık alanındaki bilgi ve tecrübesini teknoloji ile birleştirerek, işletmelerce en çok ihtiyaç duyulan kurumsal bilginin oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu alanda yaptığı çalışmalarda uyguladığı güçlü uygulama ve proje yönetimi metodolojisi ile firmanız için hem proje sürecinde hem de sonrasında katma değer oluşturmaktadır. Zaman içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübe ile Kimlik Yönetimi uygulamaları ve Microsoft teknolojileriyle ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz anda danışmanlık hizmetimizle yanınızdayız.

Yazılım Geliştirme

weeNext Teknoloji, vermekte olduğu danışmanlık hizmetlerinden edindiği tecrübe sonucunda her başarılı projenin detaylı ve kapsamlı bir analiz gerektirdiği bilgisine sahip bir şekilde, bünyesinde bulunan uzmanları ile proje için gerekli olan analizi gerçekleştirerek, geliştirilecek çözümün firmaya en uygun şekilde uygulanması ve adapte edilmesini sağlar. Yazılım geliştirme aşamasında ya tamamen şirketinize özel bir çözüm oluşturulacak ya da hazır bir çözüm şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda size uygun şekilde özelleştirilecektir.Yazılım çözümlerimizde temel hedef kolay kullanımlı önyüzler ve yönetilebilir sistemler oluşturmaktır.

Eğitim

weeNext sahip olduğu proje tecrübesiyle öncelikle proje geliştirme süreçleriyle ilgili sıkıntıları gidermek amacıyla Agile metodları ile ilgili eğitimler vermektedir. Eğitim kapsamında üretim ve koşullar, gelecek engeller, yönetim ve ölçeklendirme konuları, organizasyonel çalışma, organizasyonu Agile’a hazırlamak gibi konular işlenmektedir. Eğitimlerimize, yazılım süreçlerinin verimliliklerinin artırılması amacıyla bilgi teknolojileri projelerinde yer alan tüm çalışanlar, iş analistleri, yazılımcılar, yazılım mimarları, test uzmanları, proje yöneticileri ve bilgi işlem yöneticileri katılabilirler.

SiberUzay Teknolojileri "Uzay Çağı Teknolojileri"